0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
LC-ST адаптер LC към ST оптичен адаптер Fiber Optic LC-ST мъжко-женски хибриден адаптер Fiber coupler

LC-ST адаптер LC към ST оптичен адаптер Fiber Optic LC-ST мъжко-женски хибриден адаптер Fiber coupler

BGN 188.80
На склад

Налично

ако имате нужда от други мъжки към женски адаптери , Моля, оставете ми съобщение Ако имате нужда от друго количество, като 30бр., моля, свържете се с нас, за да промените. Моля, изберете DHL UPS Fedex TNT .. ако е спешно. Описание Мъжки към женски оптични адаптери евтино адаптират интерфейсите на съединителя към оборудването, надграждат разпределителните панели и елиминират необходимостта от повторно прекратяване на кабелните сглобки. Характеристики 1. Ниска загуба на вмъкване 2. Висока устойчивост на корозия 3. Висока производителност на интерфейса 4. Висока загуба на връщане 5. Лесна работа 6. Екологично стабилни приложения 1. Телекомуникационна мрежа 2. Ethernet мрежа 3. Оптично комуникационно оборудване Спецификации Единичен режим (SM -9/125) Multi-Mode (MM-50/125) Multi-Mode (MM-62.5 / 125) Insertion Loss : ≤0.3d B Трайност (500 чифтосване) : 0.2d B Макс. Работна температура : -40 ℃ ~ + 75 ℃ Температура на съхранение : -40 ℃ ~ + 85 ℃ Забележка : Хибридният адаптер от женски към мъжки са ултра надеждни компоненти, отличаващи се с ниска загуба на вмъкване и загуба на отражение отзад. Можете да изберете едномодова 9 / 125um или мултимодова 62.5 / 125um или мултимодова пратка : 1. Всички поръчки ще бъдат незабавно обработени и ще бъдат изпратени в рамките на 3 ~ 5 дни след потвърждаване на плащането. 2. Изпращаме артикула само до потвърдените адреси за поръчки, така че, моля, уверете се, че адресът на вашата поръчка съвпада с адреса ви за доставка. 3. Незадължителни начини за доставка : Air Post Mail, Hong Kong Air Mail, e Packet, EMS, DHL, Fedex, UPS и др. 4. EMS обикновено отнема около 6-13 дни, повече или по-малко. Ако за отдалечен регион, това ще е малко по-дълго време Ако за митническите причини за купувача и # 39, това ще бъде малко по-дълго време 5. DHL, UPS, TNT, Fed Ex обикновено отнема около 4-6 дни, повече или по-малко. Ако за отдалечен регион, това ще бъде малко по-дълго време Ако за митническа причина за покупка и # 39, това ще бъде малко по-дълго време. 6. Можете да проследите пратката с номера за проследяване на уебсайта : Плащане : Приемаме Escrow. Можете да платите чрез плащане, Visa, Master Card, Western Union, Paypal или банков превод нататък. Съвети : Ако вашият товар тежи до 20 кг или повече или се нуждаете от по-голямо количество, моля свържете се с нас или ни изпратете имейл, ние ще ви предоставим спецификации за опаковане и ще се опитаме да направим всичко възможно, за да спестим разходите за доставка за вас Гаранция : Ние предоставяме 6-12 месеца гаранция . Ако артикулът е дефектен, моля, уведомете ни в рамките на 3 дни от доставката. Всички артикули трябва да бъдат върнати в първоначалното им състояние, за да отговарят на условията за възстановяване или размяна на стоки. Елементите, върнати след 15-дневна доставка, отговарят на условията за ремонт. Купувачът е отговорен за всички разходи за доставка. Когато купувате, това означава, че купувачът е дал мълчаливо съгласие за полицата. Ако имате допълнителни подробности, моля не се колебайте да се свържете с нас, ние ще работим с вас, за да постигнем печеливша. Отзиви : Ние поддържаме високи стандарти за високи постижения и се стремим към удовлетворение на клиентите! Обратната връзка е много важна за нас. Искаме да се свържете с нас, преди да ни дадете неутрална или отрицателна обратна връзка, за да можем задоволително да отговорим на вашите притеснения. Невъзможно е да се обърнем към въпроси, ако не знаем за тях. Свържете се с нас : OTDR Launch Cable, OTDR Launch Cable Box, OTDR Launch Box, OTDR Launch fiber, OTDR Launch Fiber Box, Otdr launch cable fiber, Fiber Opti

Други функции

Марка Име:
NOVKER
Съвместим:
Dell Force10
Тип влакно:
Единичен режим
Дължина на елемента:
1 м
Тип съединител:
LC / UPC
Размер:
15 * 10 * 10
Номер на модела:
Конектор от мъжки към женски
Тип:
конектор от мъжки към женски
полски:
UPC APC
конектор:
FC STLC FC E2000 по избор

Подобни оферти